Cestuj levně, ale na pána!

Mám přístup do cestovního portálu iBuumerang (něco jako booking, ale chlapci šli tady ještě dále, rozšiřují sortiment a tlačí cenu více dolů), kde najdeš vybrané ubytování v ČR i po celém světě se slevou až 35% (např. 5 hvězdičkový hotel za cenu 3 hvězdového, atd.). Jsou tam i další služby a to za nižší ceny, než kdyby sis pro ně šel sám jako jednotlivec. Prostě zde platí pravidlo, že objem dělá cenu! A jelikož zakladatel projektu Holton Buggs je druhý nejbohatší pán na světě v žebříčku lidí, jenž ke svému jmění přišli pouze díky MLM. Takže ten jeho objem lidí je tady obrovský. Jeho síť je obrovská. A dejme tomu celému ještě trochu času a v portále přibudou další zajímavé služby a zvětší se v nich objem jednotlivých nabídek, což přitáhne další lidi, kteří opět pomohou tlačit cenu ještě více dolů.


Po přihlášení jsou zde slevy 1-35% z běžných veřejných cen (najdeš zde i porovnání s ostatními cestovními portály). Na ubytování je zde garance nejnižší ceny na trhu. Pokud nabídku najdeš někde levněji, zaplatí ti bez řečí 110% rozdílu ceny, prostě na pána ;)

Jako ambasador projektu mohu zdarma měsíčně vygenerovat určité množství přístupů do tohoto systému (a za další množství musím platit, proto si vybírám, komu přístup pošlu, přičemž měřítkem je investiční aktivita). Jestli máš vytvořené a ujasněné své investiční zásady a zainvestoval jsi alespoň jednu českou korunu do některého z těchto projektů, tak mi vyplň formulář dole na této stránce a já ti zašlu vygenerovaný kód (bez něho se do portálu nedostaneš, jako tomu je třeba u bookingu). Po přihlášení ho zdarma můžeš doživotně dle libosti využívat. 


Jestli hodně cestuješ a k tomu jsi hladový po dalším aktivu,  tak se můžeš stát ambasadorem Ibuumerangu. Kromě možnosti dostávat provize ze slev lidí, kteří využili nějakou ze služeb v portálu, máš ještě jako ambasador osobní slevy na služby ve výši až 75%!

V České republice to mají celé pod palcem hoši ze Světa úspěšných a v rámci zaplacení byznys sekce v projektu, dostaneš od nich také hromadu přednášek, videí a dalšího poctivého materiálu, jenž ti pomůže osobnostně i podnikatelsky vyrůst. A investice do sebe je tou nejlěpší investicí! Nějaký Baťa to že prý říkal.


Pokud tě to zaujalo, tak mi vyplň formulář níže:


Cestování a odvaze k němu zdar!