REFORK

Tohle je moje srdcovka. Jednak obrovská příležitost k velkému zhodnocení mého vkladu a zároveň podpora něčeho, co může planetě ohromně pomoci, což upřímně dost potřebuje. Jedná se o domácí českou firmu, ale se světovým potenciálem i ambicemi!

A není to včera založená paneláková firma o dvou lidech, kteří by si na gauči řekli, že nahradí jednorázový plast něčím, co se v přírodě rozloží maximálně do 5 měsíců, ale celý projekt vznikl postupnou genezí firmy, která se vstřikováním a sériovou výrobou plastů zabývá přes dvě desítky roků.

Podívej se na šviháka ve videu, poslechni si co říká a pak postupuj dále.


Projdi si na webu společnosti primárně tyto sekce a to v tomto pořadí: 

  • úvodní video 
  • příběh 
  • produkt
  • tým 

EU už vydala směrnici, kde zakazuje od roku 2021 vybrané jednorázové plastové výrobky. A u nich to do budoucna určitě nezůstane. Trend společnosti je zde zcela jasný a rázný. Což je dobře. Více si o tom můžeš přečíst třeba v tomto článku.

Na obrázku pak vidíš 10 nejčastějších výrobků z plastů nalezených v mořích. Určitě už jsi taky viděl fotky malinkatých želviček se zapíchnutým velikánským brčkem v nosíčku nebo nádherňoučké delfínky omotané kolem krku a ploutviček škaredým sáčkem? Tohle prostě nechceš. A ani určitě nechceš v lese nacházet více petek než hub. 

zdroj Evropská komise
zdroj Evropská komise

Refork je financován ze 3 stran:

  1. EU dotace
  2. EFK tokeny
  3. elektronické dluhopisy

A to se nebavíme o tom, že Refork podepíše IKEA, KFC (už každému dodal desítky tisíc vzorků na vyzkoušení) a další společnosti na přímý prodej zboží. Dodávat koncové produkty však chce Refork pouze v ČR a SK, jinde po světě bude "pouze" prodávat patent (jejich vychytaný granulát vyměníte za plastový granulát a stroj co do teď chrlil miliony např. plastových příborů, bude chrlit miliony Refork příborů a výrobce nemusí téměř nic změnit, což je klíčové, neboť ty stroje, formy a změny postupů stojí miliony).

Stojíme u počátku něčeho, co může být opravdu velké, tak jako když byl Apple v garáži, akorát tady mají borci už 23 let praxi v oboru, místo garáže mají funkční výrobnu, brzy otevřou vlastní výzkumné středisko, nyní provádí akvizici už hotové fabriky, aby rozšířili své kapacity a mohli začít sériově vyrábět brčka na pití a další (hold v krizi buď dřeš bídu a nebo v ní vidíš příležitosti).

Navíc zapojení Tomáše Kluse do projektu udělá minimálně v ČR a SK slušnou reklamu. Už je domluvené, že Refork bude zásobit příbory celou tuto jeho akci a bude tam mít svůj stánek.
Nákup EFK tokenů

1. Registrace do Reforku přes můj odkaz níže

2. Vyplnění profilu v Reforku a nahrání dokumentů k ověření

3. Poslat podklady viz. níže na email: p.ondrova@refork.org 

  • tvé přístupové údaje do Refork portálu, kde ses registroval (doporučuji pro bezpečnost neposílat s heslem, které máš ještě někde jinde, ale pouze se základním dočasným heslem, které si po nákupu opět změníš na své silné heslo)
  • číslo účtu, z kterého budeš tokeny platit
  • tvůj telefon, aby tě mohla paní Ondrovou kontaktovat
Ondřej Vomela (CMO a ICO manažer), Tomáš Klus (umělec), Josef Homola (zakladatel)
Ondřej Vomela (CMO a ICO manažer), Tomáš Klus (umělec), Josef Homola (zakladatel)

Paní, která je placená firmou, aby tyto úkony za klienty dělala, už se s tebou spojí a vygeneruje ti příkaz k platbě na BTC (Bitcoin) směnárnu. Pošle ti poté smlouvu, kterou vyplníš, podepíšeš, naskenuješ a pošleš jí emailem zpět. Jakmile ti převede peníze ze směnárny do Refork peněženky a nakoupí EFK tokeny, tak si následně změníš přístupové údaje do Refork portálu a dílo bude dokonáno. 

Dokud nebude token na burze, tak se nákupy dějí tímto způsobem. Jakmile dojde k zalistování na první burzu, tak si už budeme nákupy a hlavně prodeje dělat na pár kliků sami přímo v portálu Refork a nebudeme se muset ani registrovat na jednotlivé burzy, kde se tokeny budou obchodovat. Na ně totiž bude Refork portál přímo napojen.

A nebo služby paní Ondrové nevyužiješ a nákup si uděláš sám stejným postupem: Zvolit libovolnou krypto směnárnu > poslat peníze > směnit za BTC > poslat na Refork peněženku > směnit na EFK tokeny. 


Aktivům zdar a biodegradabilitě obzvlášť!