Peru peníze už ve 43 městech ČR

09.09.2022

Zdravím všechny lovce čistých a voňavoučkých aktiv! 

V projektu PERU PENÍZE se stalo několik velmi příjemných věcí, které si vysloužily samostatný spam.

Byly vybrány téměř všechny prostředky na dvacátý čtvrtý kiosek už stojící a prací ve Vlašimy. 

V příštím týdnu se bude ve Svitavách instalovat celkem čtyřicátý třetí kiosek, z nichž tento je historicky třetí, který je kompletně vyrobený ve vlastní české dílně. Na unikátní platební systém nově vkládaný do všech vlastních prádelen se můžete podívat v tomto videu.  

Kiosky rostou po republice jako déšť po houbách, které jsem začal mít o to více rád po shlédnutí tohoto dokumentu

Začínám mít čím dál více rád generační kiosky, což jsou kiosky postavené z vydělaných peněz už stojících prádelen. Čím rychlejší je výstavba a čím větší je návštěvnost, tím rychleji se na ně vybírají peníze. Z těchto kiosků a z jejich každého praní pak máme jako investoři drobný doživotní podíl. Aktuálně stojí dva generační kiosky a na třetí se poměrně rychle peníze vydělávají. Z těchto kiosků pouze kape, ale jakmile se rozkape z několika prádelen, tak se z toho potom člověk i napije. 

Statistiky návštěvnosti jsou taky oku lahodící. 

Jelikož je denní průměr na kiosek v měsíci více než 4, tak máme právo na měsíční dvou procentní zhodnocení našeho kapitálu vloženého do podpory s názvem "Vývoj". 

Tento typ podpory je nejžádanějším typem a prvotně byl plánovaný jako jednorázový. Nakonec se spustil a vykoupil celkem čtyřikrát. Vždy se dalo do oběhu pro investory 1 mil. Kč. Dnes se spustil milion pátý a poslední za aktuálních podmínek, které se poté budou trošičku zpřísňovat. Hold čím více je společnost stabilnější, tím méně výhodnější bude dávat nabídky a dělit se o koláče. Je prostě dobré být u věcí, když jsou teprve na začátku. Takže kdo o vstupu do projektu uvažuje, tak teď je na to zajímavá chvíle se zajímavými podmínkami. Více o tomto typu podpory povídal včera na deseti minutovém webináři spolumajitel Jan Holý.
Investorská základna vypadá taky slušně a její růst může a nemusí vypovídat o tom, že to borci dělají asi dobře. Jsem zvědavý, kolik nás bude na konci září a kolik na konci tohoto roku. 

Ze všech investorů jsem se já a má větev spolupráčů (vy) umístili a stále se držíme na krásném prvním místě! Dokonce jsme přeskočili i pana majitele, což se moc často nestává. Dalo by se tedy s ne velkou nadsázkou říct, že celý projekt tlačíme značně dopředu. 

Postupným navyšováním vkladu jsem dostal toto aktivum na celkové 2,8% z hodnoty celého mého portfolia a po přehodnocení jsem usoudil, že mu vyčlením celkem 4%. Tyhle čísla však pro vás mohou být zcela nerelevantní, neboť máte v portfoliu pravděpodobně jiný počet aktiv, než mám já (17) a proto se nám % budou pravděpodobně dost lišit. Tímto však chci jenom říct, že s časem (od roku 2019) projektu věřím více a více, neboť vidím výsledky.

Takže kdo nepere, pere proti nám!

Lovec