Dvakrát měř a jednou své peníze někomu svěř!

Než to začneš sekat hlava ne hlava a než začneš zběsile nakládat se svým vydřeným kapitálem, tak si v klidu přečti něco o tom, na základě jakých vstupních informací se rozhoduji, jak velký kapitál do dané investiční příležitosti dám a jestli vůbec do ní půjdu. Tohle je základem investování, bez toho se to mění na čiré gemblerství, které mě stálo první rok hodně nul. A tebe nemusí, pokud si uděláš pečlivou přípravu, co nejpřesněji určíš svoji aktuální výchozí pozici, zasníš se, kam se chceš dostat a vytvoříš si na to plán postavený na tvých pevných zásadách.

Jakmile máš 3x přečtené a hlavně pochopené moje zásady, vytvořil sis následně zásady vlastní a nebo přijal za své ty mé, tak se až poté podívej níže na moje investiční portfolio, v kterém mám vlastní kapitál. Příležitosti zde přibývají, ubývají, doplňuji do nich informace tak, jak se v čase otevírají, zavírají a mění. Aktivní investory poté ještě spamuji informačními emaily (jestli chceš taky ode mě dostávat nepravidelné a nahodilé zprávy, tak vyplň formulář v sekci "Kontaktuj mě") a několikrát do roka jim pošlu nabídku investiční příležitosti, která se zde na webu ani neobjeví, neboť buď není veřejná a nebo je tak omezená či atraktivní, že je ihned pryč a mně se nevyplatí strávit čas vymýšlením další podstránky, chápeš ;) Když jsem se ti tady takhle otevřel, tak doufám, že i ty tak učiníš, pokud se k tobě dostane nějaká zajímavá příležitost. Já tobě a ty mně. Pro každého je dostatek, na světě je hojnost všeho a pro všechny, tak se o ni dělme. Když se bude dařit mně, tak je větší šance, že se bude dařit i tobě a naopak. Vše co tady najdeš, není nic jiného než opis moji reality a toho, co sám sobě a svému portfoliu dělám. 

Kdybych tak jako ty přišel na tuto stránku, vytvořil si následně své investorské zásady a neměl ještě ani korunu v žádném jiném aktivu, tak vezmu svůj volný kapitál a rozdělím ho do jednotlivých investičních příležitostí tak, jak popisuji v tabulce, která je níže ke stažení.