Jestli jsi díky tomu, co jsem zde vytvořil, dokázal rozmnožit (ochránit) svůj majetek, ulovil sis nějaké aktiva, které ti teď generují příjemný pasívek (a pak že bez práce nejsou koláče), případně jsi na něčem udělal opravdu slušný vývar a teď večer, když ležíš v posteli, tak se pořád převaluješ ze strany na stranu a nemůžeš za boha usnout, poněvadž tě tíží myšlenky na to, jak se mi jenom můžeš odvděčit, tak mám pro tebe 3 tipy pro klidný spánek:

1) Informuj mě o tom, že se ti daří. Tvoje štěstí je mým štěstím, ale jenom pokud o něm vím, tak mě s ním potěš a nenechávej si tu radost pouze pro sebe. Není nad sdílený úspěch =) 

2) Jakmile se k tobě dostane nějaká zajímavá investiční příležitost nebo zajímavý kontakt, tak se o něj se mnou můžeš podělit. Takhle vzniká síť, takhle se vzájemně učíme, obohacujeme a pomáháme si růst. Stejně tak mi můžeš napsat, v čem jsi ty sám dobrý/á, co děláš od srdce a kdybych takový um někdy potřeboval, tak se na tebe mohu obrátit. Stejně tak mi dej vědět, jestli jsi v investicích na nějakém projektu pohořel a měl bych si na to dát pozor.

3) Staré dobré peníze v "jakékoliv" podobě mě nikdy neurážely, takže níže máš mé krypto adresy, kde mě můžeš zadotovat. Pokud máš raději cash, neboť se u toho lidé osobně potkají, tak si dejme obídek či kafčo. Já se tak budu moct ještě více věnovat tomuto webu a hledat nové kvalitní aktiva, sbírat zkušenosti, kontakty a postupně zde všechno aktualizovat a tunit to do nebeských výšin, ať všichni můžeme odletět na měsíc! 

BTC: bc1qdy5ea6p55m22ey766h9prszyln3rv0mgnqfnwc

ETH: 0x920bFC4EE25afe1A80aDe31DA79c7AdAeF83Fe33


POŠLI TO DÁL!