POŠLI TO DÁL

Jestli si díky tomu, co jsem zde vytvořil, dokázal rozmnožit (ochránit) svůj majetek, ulovil sis nějaké aktiva, které ti teď generují příjemný pasívek (a pak že bez práce nejsou koláče), případně si na něčem udělal opravdu slušný vývar a teď každý večer, když ležíš v posteli, tak se pořád převaluješ ze strany na stranu a nemůžeš za boha usnout, poněvadž tě tíží myšlenky na to, jak se mi jenom můžeš odvděčit, tak mám pro tebe 3 tipy pro klidný spánek:

1) Informuj mě o tom, že se ti daří. Není nad sdílený úspěch 🤜🤛

2) Jakmile se k tobě dostane nějaká zajímavá investiční příležitost nebo zajímavý kontakt, tak se o něj se mnou poděl. Takhle vzniká síť, takhle se vzájemně učíme, obohacujeme a pomáháme si růst.

3) Stejně tak mi napiš, v čem jsi ty sám dobrý/á, co děláš od srdce a kdybych takový um někdy potřeboval, tak se na tebe obrátím ❤️

4) A dej mi hlavně vědět, jestli si v investicích na nějakém projektu také pohořel a měl bych si na to dát pozor (Recyclix, Kairos, Pí, Platon Finance, atd. atd. atd. atd. atd.).

5) Staré dobré peníze v "jakékoliv" podobě mě nikdy neurážely, takže níže máš BTC adresu, kde mě můžeš podpořit. Pokud máš však raději nekryté papírky, a to hlavně kvůli nenahraditelnému osobnímu setkání, tak se domluvme na dobrý oběd. 

Díky tvé podpoře se budu moct ještě více věnovat tomuto webu a hledat nové kvalitní aktiva, sbírat zkušenosti, kontakty a postupně zde všechno aktualizovat a tunit to do nebeských výšin, ať všichni můžeme odletět na měsíc 🚀 

BTC adresa: 3MXpCVULRqehL639HAZV2v8TZMJzT24WYP
BTC adresa: 3MXpCVULRqehL639HAZV2v8TZMJzT24WYP