Jestli jsi díky tomu, co jsem zde vytvořil, nahlédl klíčovou dírkou do nádherného světa investic, dokázal jsi rozmnožit (ochránit) svůj majetek, ulovil sis nějaké aktiva, které ti teď generují pěkný pasívek (a pak že bez práce nejsou koláče), případně jsi na něčem opravdu udělal slušný vývar a teď večer, když ležíš v posteli, tak se převaluješ ze strany na stranu a nemůžeš za boha usnout, poněvadž tě tíží myšlenky na to, jak se mi jenom odvděčit, tak ti zde dávám 3 tipy, abych ti dopřál klidný spánek :-*

1) Informuj mě o tom, že se ti daří. Tvoje štěstí je mým štěstím, ale jenom pokud o něm vím, tak mě s ním potěš a nenechávej si tu radost pouze pro sebe. Není nad sdílený úspěch =) 

2) Jakmile se k tobě dostane nějaká zajímavá investiční příležitost nebo zajímavý kontakt, tak se o něj se mnou můžeš podělit. Takhle vzniká síť, takhle se vzájemně učíme, obohacujeme a pomáháme si růst. Stejně tak mi můžeš napsat, v čem jsi ty sám dobrý, co děláš od srdce a kdybych takový um někdy potřeboval, tak se na tebe mohu obrátit. 

3) Staré dobré peníze v "jakékoliv" podobě mě nikdy neurážely, takže níže máš mé krypto adresy, kde mě můžeš zadotovat. Já se tak budu moct ještě více věnovat tomuto webu a hledat nové kvalitní aktiva, sbírat zkušenosti, kontakty a postupně zde všechno aktualizovat a tunit to do nebeských výšin, ať všichni můžeme odletět na měsíc! 

BTC: bc1qdy5ea6p55m22ey766h9prszyln3rv0mgnqfnwc

ETH: 0x920bFC4EE25afe1A80aDe31DA79c7AdAeF83Fe33