PRÁDLOMATKIOSKY

Jsou veřejné automatizované průmyslové velkokapacitní chytré pračky (platba hotovostí i kartou, sms zpráva před ukončením praní, zamknutí dvířek při startu praní, účtenka na email, atd.), které se vyrábí v Příboru (sušičky v USA, samotná krabice v Polsku a Francii) a jsou přístupné non-stop 24/7 po celý rok.

Pere se v nich eko práškem s možností přidání aviváže (hypoalergenní, bez fosfátů, ECO CERT, neutrální vůně) a je na výběr 8 kg nebo 18 kg pračka a 18 kg sušička. Za hodinku máš vypráno i usušeno a jelikož se kiosky staví u obchodů (Tesco + Kaufland a cca jeden kiosek z deseti se zkouší dávat k myčkám na auta, odpočívadlo u dálnice a další místa), tak i nakoupeno.

Nejčastěji tam lidé perou velkoobjemové prádlo jako jsou lůžkoviny, deky či spacáky. Lidi začínají čím dál více migrovat za prací, spousta žije různě po ubytovnách, hotelích a potřebu praní určitě mají. Další podstatný segment zákazníků jsou majitelé domácích mazlíčků, kteří si chlupy nechtějí zaneřádit svou pračku. A v neposlední řadě samotářům, kteří si perou 1x měsíčně a nevyplatí se jim kupovat pračku, plus hradit následné opravy, elektřinu, vodu, prášek a svůj čas.

Na kiosky je také napojená služba Dáme prádlo, kdy k tobě domů přijedou pro špinavé prádlo a do 24h ti ho vyperou, usuší, vyžehlí a dovezou zpět. 


V západní Evropě je téměř totožných kiosků přes 4 000 kusů a v ČR je cílem vystavět jich do roku 2025 celkem 100. Jde tedy o navázání na firmu a koncept něčeho, co už v Evropě nějaký čas je a funguje.

Velikost peněžního vkladu řadí investora do různé kategorie (15 až 75) a každá kategorie má trochu jiné zhodnocení za návštěvy v kioscích. Zhodnocení u tohoto projektu může být 0%, ale taky přes 30% ročně.

ZDE najdeš úrokovou tabulku. Jsou tam dva řádky, jeden "zainvestované" a jeden "generační". Zainvestované je úrok přímo navázaný na tvoji investici a vypočítává se z průměru měsíčních návštěv všech aktivních prádlomatkiosků. Generační znamená, že 1 kiosek v průměru vydělá za dvanáct let na úplně nový kiosek, z kterého ti automaticky začnou chodit tyto generační úroky.

Dva kiosky pak vydělají na jeden nový kiosek za šest let, čtyři kiosky to dokážou za tři roky a dvanáct kiosků nám každý rok zajistí výstavbu jednoho zcela nového prádlomatu. Tomu se říká efekt sněhové koule. Chvilku trvá, než se mašina rozjede, ale pak utáhne nesmysl.


Pro mě je to velice přínosná služba, kterou buď člověk ignoruje a nebo podporuje. Žádná nenávist. Tyto kiosky jsou jako hasiči, prostě si jich buď nevšímáš a když už ano, tak jim fandíš, protože konají dobro. Odstraňují smrad a nečistoty. A jelikož se projekt slučuje s mojí investiční strategií, tak jsem ho zařadil mezi mé aktiva.

Nastavil jsem si "Pravidelné platby", které se hradí měsíčně a to 12x za sebou. Tyto platby jsou zhodnocením jedny z nejvýhodnějších, ale každá jde v jeden čas spustit pouze jednou a nesmí se vynechat během roku ani jedna platba, jinak tě to hodí do nedobré kategorie zhodnocení - a to jako nechceš. 

Zakoupil jsem také "Testovací balíčky" STARTER a TESTER.

Určité balíčky umožňují nákup voucherů, které tě hodí do vyšší kategorie zhodnocení, což je dlouhodobě výhodné (balíček X3 s voucherem je nejkupovanější).

A je naprosto jedno, do jakého kiosku investuješ, protože neinvestuješ do jednotlivých kiosků, ale zhodnocení máš z průměru návštěv všech kiosků, což snižuje riziko.

majitelé
majitelé

Jak si koupit podíl v síti prádlomatkiosků?

1. Založ si účet v portálu Best Series.

2. Klikni na "Nákupy" a vyber si balíček v aktuálně otevřeném Prádlomatkiosku.

5. Zvol si platbu (CZK, EUR, Revolut, Litecoin) a pošli peníze na vygenerovaný účet.

6. V záložce "Přehled" si pak můžeš zadávat od 100 Kč výběr úroků z investice a za doporučení.

7. Přidej se do soukromé skupiny na Facebooku, kde pan majitel přidává informace a fotky přímo z terénu.

8. Šiř tuto čistotu dále pomocí svého affiliate linku!


Aktivům zdar a čistotě obzvlášť!


Investice v sobě obsahují riziko a není zaručena návratnost původně investované částky. Současná ani očekávaná výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Veškeré informace uvedené v tomto článku nebo na portále www.bezpracejsoukolace.cz mají pouze informační charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování informací čerpá tento web údaje z veřejných, důvěryhodných zdrojů a vynaložila přiměřenou péči, aby informace nebyly nepravdivé či zavádějící, nicméně nikterak nezaručuje jejich správnost a neměnnost. Zde uvedené informace neslouží jako nabídka nebo výzva k nákupu či prodeji finančních instrumentů ani nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Portál má uzavřené partnerství s některými společnostmi, které jsou zmíněné v obsahu webu. Pokud čtenář použije odkaz směřující na web partnera, můžeme získat provizi, která ale čtenáře nic nestojí. Provize slouží pro další zvýšení kvality obsahu. Skupina důsledně dbá na to, aby provize nijak neovlivnila objektivitu prezentovaných informací, přičemž sama o sobě má vlastní kapitál investovaný ve všech projektech, které jsou zde na webu prezentovány.