PRÁDLOMATKIOSKY

Jsou veřejné automatizované průmyslové velkokapacitní chytré pračky (platba hotovostí i kartou, sms zpráva před ukončením praní, zamknutí dvířek při startu praní, účtenka na email, atd.), které se vyrábí v Příboře (sušíčky pak v USA a samotná krabice v Polsku a Francii) a jsou přístupné non-stop 24/7 po celý rok.

Pere se v nich eko práškem s možností přidání aviváže (hypoalergenní, bez fosfátů, ECO CERT, neutrální vůně) a je na výběr 8 kg nebo 18 kg pračka a 18 kg sušička. Za hodinku máš vypráno i usušeno a jelikož se kiosky staví u obchodů (Tesco, Kaufland + cca jeden kiosek z deseti se bude zkoušet dávat k myčkám na auta a další místa), tak i nakoupeno ;)

Nejčastěji tam lidé perou velkoobjemové prádlo jako jsou lůžkoviny, deky či spacáky. Lidi začínají čím dál více migrovat za prací, spousta žije různě po ubytovnách, hotelích a potřebu praní určitě mají. Další podstatný segment zákazníků jsou majitelé domácích mazlíčků, kteří si chlupy nechtějí zaneřádit svou pračku. A v neposlední řadě samotářům, kteří si perou 1x měsíčně, se nevyplatí kupovat pračku, plus hradit následné opravy, elektřinu, vodu, prášek a svůj čas, když to porovnají s praním v těchto prádlomatech.

Na kiosky je také napojená služba Dáme prádlo, kdy k tobě domů přijedou pro špinavé prádlo a do 24h ti ho vyperou, usuší, vyžehlí a dovezou zpět. 


V západní Evropě je téměř totožných kiosků přes 4 000 kusů a v ČR je cílem vystavět jich do roku 2025 celkem 100. Jde tedy o navázání na firmu a koncept něčeho, co už nějaký čas je a funguje.

ZDE se můžeš podívat na jejich dosavadní měsíční návštěvnost. 

Velikost vkladu řadí investora do různé kategorie (15 až 75) a každá kategorie má trochu jiné zhodnocení za návštěvy v kioscích. Zhodnocení u tohoto projektu může být 0% ročně, ale taky přes 30%. 

ZDE pak najdeš úrokovou tabulku. Jsou tam dva řádky, jeden "zainvestované" a jeden "generační". Zainvestované je úrok přímo navázaný na tvoji investici a vypočítává se z průměru měsíčních návštěv všech aktivních prádlomatkiosků. Generační znamená, že 1 kiosek v průměru vydělá za dvanáct let na úplně nový kiosek, z kterého ti automaticky začnou chodit tyto generační úroky.

Dva kiosky pak vydělají na jeden nový kiosek za šest let, čtyři kiosky to dokážou za tři roky a dvanáct kiosků nám každý rok zajistí výstavbu jednoho zcela nového prádlomatu. Tomu se říká efekt sněhové koule. Chvilku trvá, než se mašina rozjede, ale pak utáhne nesmysl.


Jelikož se to slučuje s mojí investiční strategií, tak jsem tento projekt zařadil do portfolia mezi mé aktiva.

Nastavil jsem si postupně všechny "Pravidelné platby", které se hradí měsíčně a to 12x za sebou. Tyto platby jsou zhodnocením druhé nejvýhodnější, ale každá jde nastavit celkově pouze jednou a nesmí se vynechat během roku ani jedna platba, jinak tě to hodí do nedobré kategorie zhodnocení a to jako nechceš. 

Zakoupil jsem také "Testovací balíčky" STARTER a TESTER.

Určité balíčky umožňují nákup voucherů, které tě hodí do vyšší kategorie zhodnocení, což je dlouhodobě výhodné a doporučuji je kupovat (balíček X3 s voucherem je nejkupovanější).

A je naprosto jedno, do jakého kiosku investuješ, protože neinvestuješ do jednotlivých kiosků, ale zhodnocení máš z průměru návštěv všech kiosků, což snižuje riziko.


Jak si koupit podíl v prádlomatkioscích?

1. Registruj se do portálu Best Series.

2. Klikni na "Moje nákupy".

3. Vyber si balíček v aktuálně otevřeném Prádlomatkiosku.

5. Zvol si platbu (CZK, EUR, Revolut, Litecoin) a pošli peníze na vygenerovaný účet.

6. V záložce "Přehled" si pak můžeš zadávat od 100 Kč výběr úroků z investice.

7. Přidej se do soukromé skupiny na Facebooku a sleduj veškeré to dění kolem =)


Aktivům zdar a čistotě obzvlášť!


Investice v sobě obsahují riziko a není zaručena návratnost původně investované částky. Současná ani očekávaná výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Veškeré informace uvedené v tomto článku nebo na portále www.bezpracejsoukolace.cz mají pouze informační charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování informací čerpá tento web údaje z veřejných, důvěryhodných zdrojů a vynaložila přiměřenou péči, aby informace nebyly nepravdivé či zavádějící, nicméně nikterak nezaručuje jejich správnost a neměnnost. Zde uvedené informace neslouží jako nabídka nebo výzva k nákupu či prodeji finančních instrumentů ani nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Portál má uzavřené partnerství s některými společnostmi, které jsou zmíněné v obsahu webu. Pokud čtenář použije odkaz směřující na web partnera, můžeme získat provizi, která ale čtenáře nic nestojí. Provize slouží pro další zvýšení kvality obsahu. Skupina důsledně dbá na to, aby provize nijak neovlivnila objektivitu prezentovaných informací, přičemž sama o sobě má vlastní kapitál investovaný ve všech projektech, které jsou zde na webu prezentovány.