PRÁDLOMATKIOSKY

Jsou veřejné automatizované průmyslové velkokapacitní chytré pračky (platba hotovostí i kartou, sms zpráva před ukončením praní, zamknutí dvířek při startu praní, atd.), které se vyrábí v Příboře (sušíčky pak v USA a krabice v Polsku a Francii) a jsou přístupné non-stop 24/7 po celý rok.

Pere se v nich eko práškem s možností přidání aviváže (hypoalergenní, bez fosfátů, ECO CERT, neutrální vůně) a je na výběr z 8 kg nebo 18 kg pračky a 18 kg sušička. Za hodinku máš vypráno i usušeno a jelikož se kiosky staví u obchodů (Tesco, Kaufland + cca jeden kiosek z deseti se bude zkoušet dávat k myčkám na auta), tak i nakoupeno ;) 

Nejčastěji tam lidé perou velkoobjemové prádlo jako jsou lůžkoviny, deky, spacáky a také hodně zašpiněné oblečení třeba ze stavby. Lidi začínají čím dál více migrovat za práci, spousta žije různě po ubytovnách, hotelích a potřebu praní mají velkou. Další podstatný segment zákazníků jsou majitelé domácích mazlíčků, kteří si chlupy nechtějí zaneřádit svou pračku. A v neposlední řadě samotářům, kteří si perou 1x měsíčně se nevyplatí kupovat si pračku (plus následné opravy a hradit elektřinu, vodu, prášek a svůj čas, když to porovnají s praním v těchto kioscích.

Na kiosky je také napojená služba Dáme prádlo, kdy k tobě domů přijedou pro špinavé prádlo a do 24h ti ho vyperou, usuší, vyžehlí a dovezou zpět. 


V západní Evropě je téměř totožných (akorát české nápisy) kiosků přes 4 000 a v ČR jich zatím funguje pouze 7, s cílem vystavět jich do roku 2025 celkem 100. Jde tedy o navázání na firmu a koncept něčeho, co už tady nějaký čas je a funguje.

ZDE se můžeš podívat na jejich dosavadní návštěvnost. 

Velikost vkladu řadí investora do různé kategorie (15 až 75) a každá kategorie má trochu jiné zhodnocení za návštěvy v kioscích. Zhodnocení u tohoto projektu může být 0% ročně, ale taky přes 30%. 

ZDE pak najdeš úrokovou tabulku. Jsou tam dva řádky, jeden "zainvestované" a jeden "generační". Zainvestované je úrok přímo navázaný na tvoji investici a vypočítává se z průměru měsíčních návštěch všech aktivních prádlomatkiosků.

Generační znamená, že 1 kiosek v průměru vydělá za dvanáct let na úplně nový kiosek, z kterého ti automaticky začnou chodit tyto generační úroky.

2 kiosky pak vydělají na 1 nový kiosek za šest let, 4 kiosky to dokážou za tři roky a 12 kiosků nám každý rok zajistí výstavbu 1 zcela nového. 


Dnes je v celém projektu přes 939 aktivních podporovatelů (zainvestovali).

Jelikož se to slučuje s mojí investiční strategií, tak já už zainvestováno mám a svůj plán popisuji níže. 

Nastavil jsem si "pravidelné platby" ve výši 300 Kč, 500 Kč, 700 Kč, 3 000 Kč a do budoucna ještě přidám 5 000 Kč, které se hradí měsíčně a to 12x za sebou. Tyto platby jsou zhodnocením druhé nejvýhodnější, ale každá jde nastavit celkově pouze jednou a nesmí se vynechat během roku ani jedna platba, jinak tě to hodí do né nedobré kategorie zhodnocení a to jako nechceš.

jednou sem si koupil ještě jeden "doporučený balíček" a to konkrétně X1++. Určité balíčky umožňují také nákup voucherů, které tě hodí do vyšší kategorie zhodnocení, což je dlouhodobě výhodné a doporučuji je kupovat.

Je naprosto jedno, do jakého kiosku investuješ, protože neinvestuješ do jednotlivých kiosků, ale zhodnocení máš z průměru návštěv všech kiosků, což nám snižuje riziko.


Jak zakoupit podíl v kioscích?

1. Registruj se do portálu Best Series přes můj affiliate odkaz (společnost nabízí peněžní odměny z lidí, kteří do projektu investovali a ty jsi je přivedl - takže pokud tě tento byznys zaujal, tak šiř dále zase svůj affiliate odkaz, který dostaneš po registraci a získej tak peníze na další investici).

2. Klikni na "Moje nákupy".

3. Vyber si balíček v aktuálně otevřeném Prádlomatkiosku.

5. Zvol si platbu (CZK, EUR, Revolut, Litecoin) a pošli peníze na vygenerovaný účet.

6. V záložce "Přehled" si pak můžeš zadávat od 100 Kč výběr úroků z investice.

7. Přidej se do soukromé skupiny na Facebooku a sleduj veškeré to dění kolem.


Aktivům zdar a čistotě obzvlášť!


Investice v sobě obsahují riziko a není zaručena návratnost původně investované částky. Současná ani očekávaná výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Veškeré informace uvedené v tomto článku nebo na portále www.bezpracejsoukolace.cz mají pouze informační charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování informací čerpá tento web údaje z veřejných, důvěryhodných zdrojů a vynaložila přiměřenou péči, aby informace nebyly nepravdivé či zavádějící, nicméně nikterak nezaručuje jejich správnost a neměnnost. Zde uvedené informace neslouží jako nabídka nebo výzva k nákupu či prodeji finančních instrumentů ani nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Portál má uzavřené partnerství s některými společnostmi, které jsou zmíněné v obsahu webu. Pokud čtenář použije odkaz směřující na web partnera, můžeme získat provizi, která ale čtenáře nic nestojí. Provize slouží pro další zvýšení kvality obsahu. Skupina důsledně dbá na to, aby provize nijak neovlivnila objektivitu prezentovaných informací, přičemž sama o sobě má vlastní kapitál investovaný ve všech projektech, které jsou zde na webu prezentovány.