PRÁDLOMATKIOSKY

Jsou veřejné automatizované průmyslové velkokapacitní chytré pračky (platba hotovostí i kartou, sms zpráva před ukončením praní, zamknutí dvířek při startu praní, atd.), které se vyrábí v Příboře (sušíčky pak v USA a krabice v Polsku a Francii) a jsou přístupné non-stop 24/7 po celý rok.

Pere se v nich eko práškem s možností přidání aviváže (hypoalergenní, bez fosfátů, ECO CERT, neutrální vůně) a je na výběr z 8 kg nebo 18 kg pračky a 18 kg sušička. Za hodinku máš vypráno i usušeno a jelikož se kiosky staví u obchodů (Tesco, Kaufland + cca jeden kiosek z deseti se bude zkoušet dávat k myčkám na auta), tak i nakoupeno ;) 

Nejčastěji tam lidé perou velkoobjemové prádlo jako jsou lůžkoviny, deky, spacáky a také hodně zašpiněné oblečení třeba ze stavby. Lidi začínají čím dál více migrovat za práci, spousta žije různě po ubytovnách, hotelích a potřebu praní mají velkou. Další podstatný segment zákazníků jsou majitelé domácích mazlíčků, kteří si chlupy nechtějí zaneřádit svou pračku. A v neposlední řadě samotářům, kteří si perou 1x měsíčně se nevyplatí kupovat si pračku (plus následné opravy a hradit elektřinu, vodu, prášek a svůj čas, když to porovnají s praním v těchto kioscích.

Na kiosky je také napojená služba Dáme prádlo, kdy k tobě domů přijedou pro špinavé prádlo a do 24h ti ho vyperou, usuší, vyžehlí a dovezou zpět. 


V západní Evropě je téměř totožných (akorát české nápisy) kiosků přes 4 000 a v ČR jich zatím funguje pouze 7, s cílem vystavět jich do roku 2025 celkem 100. Jde tedy o navázání na firmu a koncept něčeho, co už tady nějaký čas je a funguje.

ZDE se můžeš podívat na jejich dosavadní návštěvnost. 

Velikost vkladu řadí investora do různé kategorie (15 až 75) a každá kategorie má trochu jiné zhodnocení za návštěvy v kioscích. Zhodnocení u tohoto projektu může být 0% ročně, ale taky přes 30%. 

ZDE pak najdeš úrokovou tabulku. Jsou tam dva řádky, jeden "zainvestované" a jeden "generační". Zainvestované je úrok přímo navázaný na tvoji investici a vypočítává se z průměru měsíčních návštěch všech aktivních prádlomatkiosků.

Generační znamená, že 1 kiosek v průměru vydělá za dvanáct let na úplně nový kiosek, z kterého ti automaticky začnou chodit tyto generační úroky.

2 kiosky pak vydělají na 1 nový kiosek za šest let, 4 kiosky to dokážou za tři roky a 12 kiosků nám každý rok zajistí výstavbu 1 zcela nového. 


Dnes je v celém projektu přes 939 aktivních podporovatelů (zainvestovali).

Jelikož se to slučuje s mojí investiční strategií, tak já už zainvestováno mám a svůj plán popisuji níže. 

Nastavil jsem si "pravidelné platby" ve výši 300 Kč, 500 Kč, 700 Kč, 3 000 Kč a do budoucna ještě přidám 5 000 Kč, které se hradí měsíčně a to 12x za sebou. Tyto platby jsou zhodnocením druhé nejvýhodnější, ale každá jde nastavit celkově pouze jednou a nesmí se vynechat během roku ani jedna platba, jinak tě to hodí do né nedobré kategorie zhodnocení a to jako nechceš.

jednou sem si koupil ještě jeden "doporučený balíček" a to konkrétně X1++. Určité balíčky umožňují také nákup voucherů, které tě hodí do vyšší kategorie zhodnocení, což je dlouhodobě výhodné a doporučuji je kupovat.

Je naprosto jedno, do jakého kiosku investuješ, protože neinvestuješ do jednotlivých kiosků, ale zhodnocení máš z průměru návštěv všech kiosků, což nám snižuje riziko.


Jak zakoupit podíl v kioscích?

1. Registruj se do portálu Best Series přes můj affiliate odkaz (společnost nabízí peněžní odměny z lidí, kteří do projektu investovali a ty jsi je přivedl - takže pokud tě tento byznys zaujal, tak šiř dále zase svůj affiliate odkaz, který dostaneš po registraci a získej tak peníze na další investici).

2. Klikni na "Moje nákupy".

3. Vyber si balíček v aktuálně otevřeném Prádlomatkiosku.

5. Zvol si platbu (CZK, EUR, Revolut, Litecoin) a pošli peníze na vygenerovaný účet.

6. V záložce "Přehled" si pak můžeš zadávat od 100 Kč výběr úroků z investice.

7. Přidej se do soukromé skupiny na Facebooku a sleduj veškeré to dění kolem.


Aktivům zdar a čistotě obzvlášť!