VĚŠTÍM Z GRAFŮ

Od roku 2017 se aktivně bráním trejdování (rozuměj rychlé, spekulativní nakupování a prodávání finančních instrumentů s cílem vydělávat na krátkodobých pohybech kurzu), neboť jsem na tom v jeden čas prodělal kalhotky, na hlavě se mi vytvořily kouty a na bradě šediny. Chce to totiž mnoho studia (tomu já moc popravdě nedal) a pak hodně silné nervy (dvě propocené teplákovky na den byla moje norma). Je to práce jako "každá", tudíž to chce čas i tvoji plnou pozornost, kterou tomu už nikdy věnovat nechci. Navíc ty emoce jsou v těchto obchodech mnohdy tak silné, že pokud člověk nemá opravdu dobrou strategii (a hlavně vůli se jí držet za každé situace), tak jim většinou podlehne a to má pak negativní vliv na výsledky obchodování, což vede k ještě větší frustraci a ta k dalším chybám a ty k větší frustraci a ta k dalším chybám a ty k větší frustraci a ta k dalším chybám. Docela zásek co? Nedej bože pak člověk obchoduje na páky (na dluh, který může být až třistanásobný oproti vlastnímu kapitálu) a nebo na to používá prostředky ze svojí rezervy, což je proti mým zásadám.

Naštěstí mezi námi existují takové individua, které opravdu velmi rády věnují veškerý svůj pracovní čas studováním grafů (rozuměj strašně moc čar v podobě vzestupných či sestupných trojúhelníků, dvojitých vrcholů a oušek od hrnečků). V tomto konkrétním případě se jedná o grafy různých kryptoměn. Tito lidé si nastavili velice striktní směrnice (jak kdo teda), za kterých do obchodů vstupují, za kterých z nich vystupují a kdy naopak třeba neobchodují vůbec. 

Z fotky výše je ti určitě patrné, o jaký typ skupin se jedná a tímto ti dávám možnost najít si je na vlastní pěst na tom internetu a za určitý měsíční poplatek se k nim připojit (jsou i skupiny bez členského poplatku) a využívat jejich know-how napřímo. Můžeš si vybrat z několika skupin a z mnoha obchodníků, které budeš sledovat a dostávat od nich různé tipy na obchody. Následně se registruješ na nějaké kryptoměnové burze a sám tam tyto příkazy k nákupu a prodeji vybraného krypta budeš zadávat. Není na to potřeba žádná vysoká škola, ani rekvalifikační kurz na vysokozdvižný vozík, prostě pouze následuješ jejich rady a doporučení, které nejsou investičními radami ani doporučeními. Co to však bude chtít, je tvůj čas. Ale čím více času něčemu věnuješ, tím více z toho získáš, známe to.

No a teď něco pro nás nemakačenka (rozuměj hledače pasivního příjmu, kteří nechtějí měnit svůj čas za peníze, ale chtějí, aby jim peníze dělaly peníze), mezi které se hrdě hlásím a kteří chtějí koláče opravdu bez práce (žádné pročítání skupin, studování grafů, mrcasení se s burzou a zadávání obchodů). Našel jsem borce, jenž se vyžívá v grafech, analýzách, reportech a obchodování. Je velmi pečlivý, svědomitý, zodpovědný a hladový po zisku. Svěřil jsem mu svůj kapitál, aby dělal, co ho baví a při porcování medvěda se dělíme 50/50. Pokud medvěda nechytí a není co porcovat, tak z toho ani on nic nemá a jeho čas mu nikdo nezaplatí. Níže najdeš jeho výsledky obchodování od devátého měsíce dvacátého prvního roku. 

Domluvili jsme se, že umožníme vstup do investice i dalším pasivním investorům za níže vypsaných podmínek.

Začátek investice: 1.7.2022
Délka investice: 3 měsíce
Poplatek obchodníkovi: 50% z případného zisku (žádný vstupní poplatek)
Minimální vklad: 1 000 USDT (cca 22 000 Kč)
Vstupní a výstupní jednotka:
hotovost (6% poplatek za směnu do krypta) nebo jakákoliv kryptoměna, která je na burze Kucoin (pošleš na vlastní transakční náklady) 

Garance počtu více úspěšných než neúspěšných obchodů zde není logicky žádná, jako u všech ostatních investic. Jediné, co zde dokáži osobně garantovat je to, že borec s vkladem nezdrhne do Mexika. Co se pak týče samotných obchodů, tak ty už nejsou v plné moci našeho obchodníka, ale je to také v rukou Vlasty Plamínka, který věští z grafů a předává mu tajné tipy!

Jestli se chceš tohoto cirkusu pasivně účastnit, tak mi vyplň formulář níže a já ti pošlu pošlu krypto adresu, kam poslat prostředky nebo se domluvíme na předání hotovosti. Na celou tuto investici jsem si vyčlenil pouze jednotky procent z celého mého portfolia, neboť se pohybujeme ve velmi volatilním světě kryptoměn a také ve velmi nebezpečném světe tradingu. Je zde tedy dvojité riziko, avšak také dvojitý potenciál (když se nebude gambilt, ale udělá se to správně podle předem připraveného plánu). Tenhle způsob obchodování se dá dělat minimálně dvěma způsoby, přičemž jeden generuje zisky a druhý zase ztráty. Je proto potřeba k této příležitosti také tak přistupovat, vyčlenit si na to přiměřený kapitál a nebrat si na to půjčku u Providentu. 


Aktivům zdar a Vlastovi Plámínkovi obzvlášť!


Investice v sobě obsahují riziko a není zaručena návratnost původně investované částky. Současná ani očekávaná výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Veškeré informace uvedené v tomto článku nebo na portále www.bezpracejsoukolace.cz mají pouze informační charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Zde uvedené informace neslouží jako nabídka nebo výzva k nákupu či prodeji finančních instrumentů ani nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Portál má uzavřené partnerství s některými společnostmi, které jsou zmíněné v obsahu webu. Pokud čtenář použije odkaz směřující na web partnera, můžeme získat provizi, která ale čtenáře nic nestojí. Provize slouží pro další zvýšení kvality obsahu. Skupina důsledně dbá na to, aby provize nijak neovlivnila objektivitu prezentovaných informací, přičemž sama o sobě má vlastní kapitál investovaný ve všech projektech, které jsou zde na webu prezentovány