VĚŠTÍM Z GRAFŮ

Od roku 2017 se aktivně bráním trejdování (rozuměj rychlé, spekulativní nakupování a prodávání finančních instrumentů s cílem vydělávat na krátkodobých pohybech kurzu), neboť jsem na tom v jeden čas prodělal kalhotky, na hlavě se mi vytvořily kouty a na bradě šediny. Chce to totiž mnoho studia (tomu já moc popravdě nedal, jelikož jsem v obchodování číslíček nespatřoval hlubší životní smysl) a pak hodně silné nervy (dvě propocené teplákovky na den byla moje norma). Je to práce jako "každá", tudíž to chce čas i tvoji plnou pozornost, kterou tomu už nikdy věnovat nechci. Navíc ty emoce jsou v těchto obchodech mnohdy tak silné, že pokud člověk nemá opravdu dobrou strategii (a hlavně vůli se jí držet za každé situace), tak jim většinou podlehne a to má pak negativní vliv na výsledky obchodování, což vede k ještě větší frustraci a ta k dalším chybám. A ty k větší frustraci. A ta k dalším chybám. A ty k větší frustraci. A ta k dalším chybám. Docela zásek co? Nedej bože pak člověk obchoduje na páky (na dluh, který může být až třistanásobný oproti vlastnímu kapitálu) a nebo na to používá prostředky ze svojí rezervy, což je proti mým zásadám.

Naštěstí mezi námi existují takové individua, které opravdu velmi rády věnují veškerý svůj pracovní čas studováním grafů (rozuměj strašně moc čar v podobě vzestupných či sestupných trojúhelníků, dvojitých vrcholů a oušek od hrnečků). V tomto konkrétním případě se jedná o grafy různých kryptoměn. Tito lidé si nastavili velice striktní směrnice, za kterých do obchodů vstupují, za kterých z nich vystupují a kdy naopak třeba neobchodují vůbec. 

Z fotky výše je ti určitě patrné, o jakou skupinu se jedná a tímto ti dávám možnost najít si ji na vlastní pěst na tom internetu a za určitý měsíční poplatek se k nim připojit a využívat jejich know-how napřímo. Budeš od nich dostávat různé rady a doporučení. Můžeš si také vybrat z několika jejich různých typů obchodů. Následně se registruješ na nějaké kryptoměnové burze a sám tam tyto obchody budeš zadávat. Není na to potřeba žádná vysoká škola, ani rekvalifikační kurz na vysokozdvižný vozík, prostě pouze následuješ jejich rady. Co to však bude chtít, je tvůj čas. Ze statistiky níže je ale patrné, že historické zisky (nejsou však garancí zisků budoucích) ten čas traderům krásně zaplatily (pokud tedy jeli s dostatečným kapitálem). Průměrné měsíční zhodnocení přes 10% je hodně fajn. Ale je to práce, takže... A navíc historické zisky nejsou zárukou zisků budoucích, takže to nemusí být deset, ale třeba jenom 2%. A nebo minus 15 procent...

No a teď něco pro nás nemakačenka (rozuměj hledače pasivního příjmu), mezi které se hrdě hlásím a kteří chtějí koláče opravdu bez práce (žádné mrcasení se s burzou a zadáváním obchodů). Našel jsem borce, jenž se vyžívá v grafech, analýzách, reportech a obchodování dle výše vypsané strategie. Je velmi pečlivý, svědomitý a zodpovědný. Svěřil jsem mu svůj kapitál, aby dělal, co ho baví a při porcování medvěda se dělíme 50/50. Kdybychom vycházeli z historie, tak to dělá čistý zisk 4,7% měsíčně. Bez práce.   

Nyní jsme se domluvili na navýšení kapitálu v obchodech tím, že umožníme vstup do investice i dalším lidem. Podmínky jsou následující.  

Začátek investice: 1.1.2022
Délka investice: 3 měsíce (měsíční report)
Potencionální zisk: -15% až + 15% měsíčně
Poplatek obchodníkovi: 50% ze zisku
Minimální vklad: 500 USDT (cca 12 000 Kč) 
Vstupní jednotka:
hotovost (6% poplatek za směnu) nebo jakákoliv kryptoměna, která se nachází na burze Binance (poplatek za transakci, který je individuální podle vybrané měny)
Výstupní jednotka: hotovost (6% poplatek za směnu) nebo jakákoliv kryptoměna, která se nachází na burze Binance (poplatek za transakci, který je individuální podle vybrané měny)

Garance počtu více úspěšných než neúspěšných obchodů zde není logicky žádná, jako u všech ostatních investic. Jediné, co zde dokáži osobně garantovat je to, že borec nezdrhne do Mexika. Jednak vím kde bydlí, kde pracuje on i jeho rodina a navíc mám kompletní přístupy na burzu, přes kterou obchoduje, takže vidím všechny transakce a prostředky mohu kdykoliv vybrat (teď je otázka, jestli věříš ty mně?). A navíc to nejdůležitější, je to můj kamarád a mám v něm plnou důvěru, jinak bych mu nedal svoje hrachy a už vůbec bych to takhle nepouštěl mezi lidi. Co se pak týče samotných obchodů, tak ty už nejsou v plné moci našeho obchodníka, ale je to také v rukou Vlasty Plamínka, který věští z grafů a předává mu tajné tipy!

Jestli se chceš tohoto cirkusu pasivně účastnit, tak mi vyplň formulář níže a já ti pošlu informační email, jak to celé bude probíhat v praxi. Pošlu ti také krypto adresu, kam poslat prostředky nebo se domluvíme na předání hotovosti (podle toho, co si zvolíš níže ve formuláři). Na celou tuto investici jsem si vyčlenil pouze jednotky procent z celého mého portfolia, neboť se pohybujeme ve velmi volatilním světě kryptoměn a také ve velmi nebezpečném světe tradingu. Je zde tedy dvojité riziko, avšak také dvojitý potenciál (když se nebude gambilt, ale udělá se to správně podle předem připraveného plánu). Kdo se mnou hraje basketbal (rozuměj investice, která se odehrává ve velmi nebezpečném prostředí sportovních sázek, ale díky velmi sofistikovanému plánu a obrovských zkušeností našeho košíkového mástra, jsme schopni tímto aktivem generovat zisk přes 20% ročně a stále u toho klidně spát), tak ví, že se dá jedna věc dělat minimálně dvěma způsoby, přičemž jeden generuje zisky a druhý zase ztráty. Je proto potřeba k této příležitosti také tak přistupovat, vyčlenit si na to přiměřený kapitál a nebrat si na to půjčku u Providentu ;)


Aktivům zdar a Vlastovi Plámínkovi obzvlášť!


Investice v sobě obsahují riziko a není zaručena návratnost původně investované částky. Současná ani očekávaná výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Veškeré informace uvedené v tomto článku nebo na portále www.bezpracejsoukolace.cz mají pouze informační charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Zde uvedené informace neslouží jako nabídka nebo výzva k nákupu či prodeji finančních instrumentů ani nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Portál má uzavřené partnerství s některými společnostmi, které jsou zmíněné v obsahu webu. Pokud čtenář použije odkaz směřující na web partnera, můžeme získat provizi, která ale čtenáře nic nestojí. Provize slouží pro další zvýšení kvality obsahu. Skupina důsledně dbá na to, aby provize nijak neovlivnila objektivitu prezentovaných informací, přičemž sama o sobě má vlastní kapitál investovaný ve všech projektech, které jsou zde na webu prezentovány